Konsolidace půjček

sjednocení půjček

Pomoc s dluhy

Napsal admin • Kvě 16th, 2011 • Rubrika: Nezařazené

Pomoc s dluhy, to je název dnešního článku. Hodně lidí přestává v dnešní době zvládat své závazky. Tito lidé často neví jak dál a hledají nějakou pomoc s dluhy.

Neberte si další půjčky

Pokud máte nyní problém se splácením svých stávajicích půjček, tak si určitě neberte další půjčky ! Hodně lidí si myslí, že jim další půjčka pomůže. Není tomu, ale tak spíše se dostanou do ještě větších problémů, protože budou muset platit další měsíční splátku. Řešit dluhy dalších půčkou se tedy nevyplací. Lidé si pak také často půjčují u různých pochybných společností, kde jsou obrovské úroky. Smlouvy často obsahují rozhodčí doložku.

Sepište svoje příjmy a výdaje

Je důležité vědět, jak na tom opravdu finančně jste ? A jestli nemůžete ještě někdy ušetřit. Vemte si tedy papír a tužku. Na jednu stranu sepište všechny své příjmy. Patří sem příjmy ze zaměstnání, příjmy z podnikání a další příjmy. Na druhou stranu sepiště všechny vaše měsíční výdaje. Na to je někdy potřeba delší sledování. Ale čas, který tomu věnujete se vám určitě vrátí. Až budete přesně vědět jaké jsou vaše měsíční příjmy a výdaje, tak můžete spočítat jak na tom vlastně jste. Od příjmů odečtěte výdaje a hned vidíte jak na tom jste. Pokud jste v mínusu, tak budete muset škrtat ve výdajích nebo zvýšit nějak své dosavadní příjmy. Je třeba být na sebe tvrdý. Někdy může být vhodné i sjednocení půjček.

Poradna SPES – občanské sdružení

SPES je občanské sdružení, které pomáhá lidem, kteří nezvládají své dluhy. Můžete tam najít pomoc s vašemi dluhy. Na níže uvedeném odkazu, tak můžete napsat svůj dotaz, na který vám odborně odpoví.

http://www.pomocsdluhy.cz/?go=internetove_poradenstviŠtítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku