Konsolidace půjček

sjednocení půjček

Konsolidace půjček bez ručení

Napsal admin • Kvě 16th, 2011 • Rubrika: Nezařazené

Konsolidace půjček bez ručení je oblíbená hlavně proto, že nemusíte ručit žádnou nemovitostí. Slouží ke sjednocení malých úvěrů a půjček do jedné velké půjčky. Budete tedy mít po provedení konsolidace pouze jednu velkou měsíční splátku. V článku čtěte více.

Několik malých půjček do jedné velké půjčky

Konsolidace půjček bez ručení slouží k tomu, aby mohli lidé, kteří si z nějakých důvodů nabrali hodně různých půjček a úvěrů a začalo jim splácení těchto půjček přerůstat přes hlavu a radši by platily jen jednu velkou měsíční splátku. Proto vznikla konsolidace půjček bez ručení, která toto umožnuje. Pokud tedy máte hodně malých úvěrů a chcete je sjednotit, tak je pro vás ideální konsolidace půjček bez ručení.

Ubude vám starostí

Z každou půjčkou jsou spojeny starosti, musíte každý měsíc kontrolovat jestli v pořádku odešly splátky. Takhle budete mít pouze jednu velkou splátku měsíčně. Uleví se vám tedy a ubude byrokracie, která je s tím spojená. Vy se musíte starat jen o placení splátky a doplacení malých půjček a úvěrů za vás dořeší nebankovní společnost.

Nebankovní konsolidace půjček bez ručení

Konsolidace půjček bez ručení poskytují nebankovní společnosti, banky ve většiny případů při konsolidaci půjček žádají ručení nemovitostí. Proto se také stále více lidí obrací na nebankovní společnosti. Vyřízení konsolidace bývá docela rychlé a vše by za vás měla vyřídit nebankovní společnosti. Dobrý pozor, ale dávejte při výběru nebankovní společnosti. Výbírejte takové společnosti, které na Českém trhu působí alespoň 10 let a klienti jsou s nimi spokojeni. Vždy ale počítejte s tím, že u nebankovních společností jsou zhruba 3x vyšší úroky než u klasických bank. Nebankovní společnosti se totiž specializují na více problémové klienty. Vždy je nutné to vždy dobře propočítat, pomůže vám článek konsolidace půjček kalkulačka.

Výhody u konsolidace půjček bez ručení

Konsolidace půjček bez ručení má tyto hlavní výhody:

  • budete platit každý měsíc pouze 1 měsíční splátku
  • sniží se vám měsíční splátka
  • ušetříte na poplatcích za vedení úvěrových účtů (budete mít jen jeden).
  • ubude vám starostí se správou úvěrů a půjček.


Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku