Konsolidace půjček

sjednocení půjček

Konsolidace dluhů

Napsal admin • Kvě 16th, 2011 • Rubrika: Nezařazené

Konsolidace dluhů se používá v případech, kdy mají lidé hodně malých dluhů (půjček, úvěrů) a díky konsolidaci je mohou všechny sjednotit do jedné velké půjčky. Díky tomu budou mít jednu velké půjčku a budou platit jedinou splátku měsíčně.

Sjednocení dluhů

Konsolidace dluhů může být pro docela hodně lidí výhodná. Hodně lidí má tolik půjček, že už ani neví kolik jich vlastně mají. Neustále si berou další půjčky nebo kreditní karty. Ale jednou jim začnou tyto půjčky růst přes jejich hlavu a tak si řeknou dost. A řeknou si, že by místo několik malých splátek, platily radši každý měsíc pouze jednu velkou měsíční splátku. Právě k tomu slouží konsolidace dluhů, nabízejí jí banky, ale také nebankovní společnosti.

Bankovní konsolidace dluhů

Konsolidace dluhů je vždy výhodnější od bank, nejprve se tedy vždy obracejte na klasické banky. Je však důležité abyste měli dostatečný měsíční příjem a nesmíte mít žádný škroup v registru dlužníků. Pokud by jste ho tam měli, tak vám banky nepůjčí a budete se muset obrátit na nebankovní společnosti. Stále více Českých bank nabízí konsolidace dluhů, jako jedna z prvních je začala nabízet Ge Money Bank. I další banky nabízejí výhodné sjednocení půjček a úvěrů.

Nebankovní konsolidace dluhů

Pokud vám banka z nějakých důvodů neschválí vaši konsolidaci dluhů, tak se budete muset obrátit s prosbou o konsolidaci dluhů na nebankovní společnosti z nebankovního sektoru. U nebankovních konsolidací je počítat se zhruba třikrát vyšším úrokem jak u bankovních konsolidací dluhů. Nebankovní společnosti nemají problém půjčovat i problémovým klientům, tedy lidem, kteří mají nízký měsíční příjem či záznam v registru dlužníků.Štítky: , , , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku